30.03.2016

Передвеликодня загальноміська толока у Винниках відбудеться 9 та 23 квітня

толока

Винниківська міськрада повідомляє про загальноміську щорічну толоку у Винниках, яка відбуватиметься 9 та 23 квітня з 9.00 год.

Про це стало відомо на нараді у Винниківській міськраді, яку провів заступник міського голови Винник Богдан Шустер.

«Ми встановили точки збору сміття, розподіливши місто на вісім зон, які впродовж дня об’їжджатиме сміттєвоз. Також кожна школа, організація, підприємство зобов’язані прибрати свою та прилеглу території», – розповів Богдан Шустер.

Підсумком наради розподілено територію міста на вісім зон, де будуть розташовані точки збору сміття:

•  мікрорайон Кільцева – біля магазину «Крамниця»;

• вул.Галицька територія за заправкою «ОККО»;

• вул. Галицька (від Будинку школяра до Кільцевої дороги) – збір на кінцевій маршруту №5А, вул.Галицька (біля мосту)

• вул. Т.Шевченка, вул. І.Франка і вулиці між ними, а також «Кут» – збір “Торгова площа” біля озера (вул.Шевченка);

• вул. Стрілецька – збір біля Хреста Січових Стрільців;

• мікрорайон «Загороддя» – збір біля маг. «Мала Винничанка»;

• вул. Ломоносова – вул. Забава – збір біля кінцевої зупинки маршруту №36;

• мікрорайон вул. Івасюка (від цегельні до СЗШ №29) – збір біля маг. «Економ» вул.Івасюка.

Нагадаємо, організатором загальноміської толоки виступає Винниківська міська рада, спонсором інвентарю та вивозу сміття з міста  “САТ-Львів”.

24.2017