т. (032) 2295431, 2960154 vynnyky_vykonkom@ukr.net

17.09.2016

Партію внічию зіграла вихованка шахової школи «Black and White» з відомим шахістом Олександром Арещенком

20160917_111859

Шахова школа «Black and White» урочисто відкрита сеансом одночасної гри з гросмейстерами винниківчанами Олександром Арещенком та Олександром Бєлявським.

Сьогодні, у приміщені, де працюватиме школа, а саме у дорослій бібліотеці м.Винники, відбулось урочисте відкриття шахової школи, яка уже налічує 25 вихованців-шахматистів.

Вік дітей, які займаються у школі 5-13 років.

Найбільш очікуваним етапом відкриття школи стала одночасна гра вихованців школи з гросмейстерами.

У ході напруженої боротьби були визначені переможці гри – Анна-Марія Допілка, яка погодилась на пропозицію Арещанка завершили гру внічию, Богдан Ручинський та Софія Трунквальтер, котрі не перемогли майстрів, але показали достойний рівень гри у шахи.

Керівник-тренер Тарас Гись розпочав урочисту ознайомчу частину з подяки усім, хто долучився до створення шахової школи у Винниках: міській владі, завідуючій бібліотеки Ірині Андрухів, батькам і дітям, та запрошеним гостям – всесвітньовідомим гросмейстерам винниківчанам Олександрові Арещенку та Олександрові Бєлявському.

«Я надіюсь, що шаховий клуб, який працюватиме у бібліотеці, дасть шанс усім присутнім дітям реалізувати себе у цій чудовій грі. І переконаний, що пройде зовсім небагато часу і ви почнете дихати в спину нашим визнаним міжнародним гросмейстерам, а Винники стануть містом в якому живуть гросмейстери шахів», – звернувся до присутніх учнів школи міський голова Винник Володимир Квурт.

Нагадаємо, 24 серпня на урочистій сесії Винниківської міськради Олександр Бєлявський відзначений званням «Почесний громадянин міста Винники».

17.2017