т. (032) 2295431, 2960154 vynnyky_vykonkom@ukr.net

29.01.2016

Пам’ятаємо… 98-ма річниця бою під Крутами

2016.01.29_kruty

У цей день, 98 років тому, кількасот хоробрих молодиків, зіткнулись в нерівному бою поблизу села Крути з багатотисячною більшовицькою армією.

Дарма що ворог  переважав чисельно, він не зміг здолати опір українських солдат, які мужньо захищали рідну землю. Незважаючи на те, що бій тривав понад 5 годин, хлопцям вдалося відбити атаку ворога та завдати великих втрат війську противника. На холодному полі бою загинув цвіт української нації, сотні юнаків, патріотизм яких назавжди вкарбувався у свідомості українців.

Сьогодні ж Україна вшановує пам’ять Героїв, полеглих у бою під Крутами і пильно відслідковує події на сході держави. Ми згадуємо мужніх юнаків, яких жорстоко вбили вороги тоді і тих Героїв, які полягли у зоні АТО тепер.

Надіємось на швидке завершення війни і повернення додому татів, чоловіків, синів України.

18.2017