т. (032) 2295431, 2960154 vynnyky_vykonkom@ukr.net

27.01.2016

Отця-салезіянина Григорія Шведа нагородили державною і церковною відзнаками

2016.01.27_otec_grygorij

Отець Григорій Швед (спільнота св. Івана Боско (Винники) – кандидатський дім) нагороджений відзнаками державного і церковного рівня за душпастирське капеланське служіння на Сході України в АТО.

Коли в Україні оголосили про те, що на війні потрібні капелани, отець Григорій зголосився добровольцем, щоб допомогти тим, хто в АТО. Він займався духовним супроводом українського війська в період найбільшої напруги і був поранений під Дебальцево.

Отець-салезіянин отримав з рук рук Блаженнішого Святослава, Глави і Отця УГКЦ Почесну відзнаку “Хрест військового капелана”. Крім цього, Григорія Шведа нагородили Почесною медаллю “За заслуги перед Збройними Силами України” від імені начальника Генерального штабу ЗСУ Генерала армії Віктора Муженка.

Лариса КУБСЬКА Фото Наталії Горбань, tvoemisto.tv

25.2017