03.03.2016

«Оселю» звільнено від сплати земельного податку

945537

Депутати Винниківської міськради звільнили ЛМГО «Спільнота взаємодопомоги «Оселя» від сплати земельного податку.
Про це йдеться у рішенні Винниківської міської ради від 2 березня.

«Звільнити від сплати земельного податку у 2016 році у частині платежів за земельні ділянки, які використовуються за цільовим призначенням за адресою вул. Івана Франка 69, м. Винники» – сказано у прийнятому рішенні.

Винниківська міськрада 11 лютого поновила термін оренди землі на вул. Івана Франка, 69 ЛМГО «Спільнота взаємодопомоги «Оселя» терміном на 10 років.

Нагадаємо, ГО «Оселя» опікується бездомними і тими, хто опинився в скрутній ситуації.

Серед її відомих акцій: Гаражні розпродажі, акція “Допомагати може кожен”, Великодні сніданки, Миколай на роздачі, Покази мод «Оселя», соціально-культурний проект – вуличний журнал „Просто неба”, Різдвяні Святвечори тощо.

24.2017