08.04.2018

«Оселя» провела Великодній сніданок для потребуючих

30442668_1992239774326763_7059805900994772992_o

ЛМГО «Спільнота взаємодопомоги «Емаус-Оселя» традиційно накормила близько п’ятсот потребуючих осіб Великоднім сніданком.

На благодійному сніданку зібралися ті, хто позбавлений радості сімейного святкування та родинного затишку, а також ті, які щочетверга приходять скуштувати гарячого борщу до Порохової вежі.

За великими столами, у залі, людей пригощали паскою, м’ясними стравами, борщем, голубцями, яйцями, пампушками та іншими наїдками.

Благословив захід Преосвященний владика Володимир (Груца).

«Тішусь і дякую нашій Оселі, що знов зібрала всіх нас разом за цим святковим столом, дякуємо волонтерам, які сьогодні разом з нами. У житті ми часто не розуміємо за що нам дають ті, чи інші виклики, ми не розуміємо чому нам дають ті, чи інші випробовування, але, напевно, кожен з нас відчуває, коли з нами любов, коли з нами Бог – подолати все набагато легше і простіше», – звернувся до присутніх міський голова Винник Володимир Квурт.

Під час трапези, гостей тішили учасники театральної студії ЗМВ та виконанням пісень Михайлом Миркою, фіналістом проекту «Голос країни».

Також, хвилиною мовчання вшанували пам’ять  засновниці спільноти – Олесі Саноцької.

Супроводжував захід заступник міського голови Винник Богдан Шустер.

Share on Facebook23Share on Google+0Tweet about this on Twitter

19.2018