13.12.2016

Оселя провела Андріївські вечорниці у Винниках (ФОТО)

20161213_162145

Оселяни в рамках проекту «Клуб літніх людей» спільно з вихованцями Народного дому, народним ансамблем «Винниківчани» та ЛМГО «Золота молодь Винник» передавали знання традицій святкування Андріївських вечорниць.

Співи, танці, готування та частування різноманітними домашніми традиційними наїдками відбулись сьогодні, 13 грудня, у Благодійній крамничці «Емаус-Оселя».

Присутні мали змогу доторкнутися до стародавніх традицій, поринути в атмосферу загадковості свята Андрія, відчути красу давніх обрядів та особисто взяти участь у різноманітних традиційних ворожіннях.

Вокальні виступи і гуморески представив народний ансамбль «Винниківчани» і вихованці Народного дому Винник.

Ведуча цікавої, пізнавальної програми та ворожінь стала депутат Винниківської міськради, член ЛМГО «Золота молодь Винник» Софія Маркевич.

Оселяни весело і щиро вітали гостей господарськими частунками: солодощами, печивом, варениками та гарячими напоями.

Нагадаємо, захід відбувся за підтримки Винниківської міськради, European Union in Ukraine в партнерстві із Ukrainian Center for Independent Political Research та ASB Georgia.

18.2017