24.04.2017

«Олеся завжди буде жити в наших серцях…» – оселяни згадували Олесю Саноцьку у річницю її смерті

20170424_174354

Друзі, знайомі та родичі відзначили річницю смерті ініціатора створення та керівника Громадської організації «Спільнота взаємодопомоги «Оселя» Олесі Саноцької.

Сльози, сміх, згадки і перегляд спільних відео та світлин об’єднали десятки людей у сімейному колі спільноти сьогодні, 24 квітня, в річницю передчасної втрати головної оселянки Олесі Саноцької.

«Це гарна нагода ще раз поділитись своїми спогадами, враженнями про Олесю. Сподіваюсь, що сьогодні цю можливість матиме кожен бажаючий, сказати, що для вас і для нас значила Олеся, – розпочала вечір пам’яті виконавчий директор «Оселі» Наталія Мисула.

Присутні переглянули відеорепортажі за участю п.Олесі, де вона розказувала, що для неї значить Спільнота, показувала акторську гру до відкриття традиційного Гаражного розпродажу і мовила урочисте слово до святкування 9-ої річниці Оселі.

У цей вечір слова вдячності за життя і отриманий досвід милосердя та жертовності, у формі звернень, подяк, оповідей та зачитаних улюблених віршів п.Олесі лунали практично безупинно.

«Для кожного з нас Олеся була еталоном, прикладом і кожен з нас почерпнув в своє життя досвід та тепло до людей у будь-якій ситуації. Це досвід, отриманий тут, кожного питання і кожної проблеми, що вирішується шляхом обговорення, – каже заступник міського голови Винник Богдан Шустер. – Я також дуже гордий і тішуся з того, що Олеся була і є в моєму житті, я дуже багато чого в неї навчився».

Спільні спогади, різних за соціальним стасусом людей, ще довго не відпускали їх від розмов, проговорених ідей та планів багатогранної особистості, яка звела усіх під одним дахом великої Спільноти взаємодопомоги «Емаус-Оселя».

Нагадаємо, померла Олеся Саноцька – засновниця і керівник Львівської міської громадської організації «Спільнота взаємодопомоги Оселя» 24 квітня 2016 року.

12.2018