03.10.2016

Новітнє LED-освітлення уже на вул.Франка у Винниках

20161001_194853_lls

Винниківська міськрада встановила зовнішнє LED освітлення на вул.Франка.

Про це повідомив директор ДП «Добробут» Павло Венгринович.

“Міськрада продовжує встановлення, а подекуди оновлення вуличного освітлення у місті. Новітні технології дозволять суттєво економити, комфортніше обслуговувати та якісніше освітлювати вулиці Винник”, – каже Венгринович.

Заступник міського голови Винник Богдан Шустер зазначив, що вул.Франка була першочерговим завданням по зовнішньому освітленні. «Довгими роками, дорога, яка є спільною і з’єднує Винники з сусідніми Чишками, була неосвітленою, що завдавало незручностей мешканцям та гостям міста. Сьогодні це питання вирішено, встановленням новітнього вуличного освітлення», – розповів Шустер.

Зазначимо, вул. Франка є найдовшою вулицею Винник. Частина цієї вулиці перейменована на вул.Олесі Саноцької, яка також освітлена коштом Винниківської міськради.

Share on Facebook18Share on Google+0Tweet about this on Twitter

15.2017