13.09.2017

Народний Дім у Винниках: ведуться активні ремонтні роботи приміщення і проводиться набір у групи

нардім (1)

Винниківська міськрада продовжує відновлення Народного дому Винник, однак навчання в установі не припиняються і оголошений набір у групи.

У приміщенні Народного дому продовжують добудовувати приміщення котельні, укладають підлогу на сцені та у вестибюлі.

Незважаючи на ремонт приміщення, маленьких і юних винниківчан запрошують у навчальні групи:

для дітей віком від 4-10 р. у вокальну студію “Сонечко”, вокальний ансамбль “Стожари”( вікова категорія від 10 р.); вокально-хореографічний ансамбль “Сунички”- молодша група 4-6 р., старша група 6-10 р.; ансамбль естрадно-спортивного танцю “Модерн” (вікова категорія від 12 до 16 р.).

Зазначимо, вартість ремонтних робіт становить 595 тис.грн. З них: 300 тис грн – капітальний ремонт системи опалення та 295 тис грн – ремонт будівлі Народного дому.

Share on Facebook13Share on Google+0Tweet about this on Twitter

15.2017