29.04.2017

Народний ансамбль танцю «Святослав» провів флешмоб у Винниках до Всесвітнього дня танцю

20170429_120743

Основний склад та середня група ансамблю «Святослав» взяли участь у флешмобі до Міжнародного дня танцю, який відзначають сьогодні, 29 квітня.

Колектив станцював традиційний український народний танець гопак.

«До Міжнародного дня танцю кафедра хореографії Львівського національного університету імені Івана Франка організувала флешмоб, де до участі у ньому відгукнулись 40 колективів-народників, – розказує депутат Винниківської міськради від партії «ВОЛЯ», голова постійної комісії з питань розвитку міста, зовнішньоекономічної діяльності та гуманітарної політики Софія Маркевич. – Оскільки, я працюю в університеті і знала про таку ініціативу, то запропонувала взяти участь нашому винниківському ансамблю «Святослав»»

Художній керівник та головний балетмейстер Народного ансамблю танцю «Святослав» Тетяна Патер, учасники ансамблю і батьки радо відгукнулись на пропозицію і, незважаючи на похолодання, виконали гопак на площі перед КЦ «Дозвілля».

Share on Facebook1Share on Google+0Tweet about this on Twitter

12.2018