т. (032) 2295431, 2960154 vynnyky_vykonkom@ukr.net

10.06.2016

Народний ансамбль танцю “Святослав” подарував незабутні емоції винниківчанам та гостям міста (ФОТО)

20160610_194546

Відбувся звітний концерт Народного ансамблю танцю “Святослав” у м.Винники під керівництвом художнього керівника та головного балетмейстера Народного ансамблю танцю «Святослав», заслуженого працівника культури України Тетяни Патер.

Усі групи ансамблю “Святослав” відзвітували перед присутніми у Культурному Центрі “Дозвілля” сьогодні, 10 червня.

Учасників народного танцю “Святослав” та вокалістів Культурного Центру “Дозвілля” нагородили, від імені засновника та Почесного президента Григорія Козловського, грамотами та золотими медалями “За творчі успіхи та яскравий прояв таланту у світі хореографічного мистецтва, за пропаганду хореографічного мистецтва на теренах України”.

Звітний концерт творчих колективів подарував винниківчанам не тільки виступи талановитих танцюристів та вокалістів, а й впевненість у тому, що культура нашого міста процвітає, а духовність і мистецтво єднають представників різних поколінь.

17.2017