10.03.2016

На запрошення мера Винник місто відвідала делегація громадських діячів з Німеччини

SAMSUNG CAMERA PICTURES

9 березня делегація громадських діячів з Німеччини відвідала Винники з метою налагодження контактів започаткування спільних з громадою Винник проектів по збереженню історичної пам’яті про німецьких колоністів у Винниках, а також майбутнього розвитку міста.

Міська влада Винник також звернулась до німецьких спеціалістів з проханням надати консультацію щодо належного вшанування німецьких колоністів, які захороненні у Винниках.

«Ми хотіли показати вам, що у нас є тихе містечко, яке має власну історію, має історію, спільну з Німеччиною, пам’ятає про це й пишається цим» – звернувся до німецьких представників Володимир Квурт, – ми бачимо Вайнберг парк як молодіжний парк і нам необхідна консультація, як гідно повестися з похованнями на німецькому цвинтарі. Ми хочемо почути ваші пропозиції щодо цього питання».

Міський голова розповів гостям про створення Молодіжної ради при Винниківській міськраді, про роботу влади та найближчі плани задля розвитку міста.

Німецькі експерти відвідали німецький цвинтар, який є частиною Вайнберг-парку, побували в Історико-краєзнавчому музеї, де ознайомились з історією міста та провели робочу зустріч з міським головою Винник Володимиром Квуртом.

Місцева влада запросила німецьких гостей у Винники повернутись 22 серпня на святкування Дня міста.

До складу делегації входили: міжнародний директор Фонду Ганца Зайделя в Україні, Республіці Молдова та Румунії Даніель Зайберлінг, експерт з публічного управління, заступник керівника відділу освіти Баварської школи управління Раймунд Хельфріх та голова правління ГО «Інституту врядування», «Фонд Ганца Зайделя» Анатолій Чемерис.

Згадані представники 10-11 березня у Львові проводитимуть перший семінар проекту «Школа громадянина», аби розвинути спроможності ініціативних громадян, представників громадських організацій та молодіжних парламентів щодо участі в управлінні територіями і здійснення контролю за діяльністю місцевих органів влади. До програми долучилось троє делегатів з відділу міжнародного партнерства та інвестиційних програм Винниківської міськради.

Фотофакт події ви можете переглянути перейшовши за посиланням

21.2017