21.11.2016

На ярмарку волонтери ЛМГО «Золота молодь Винник» зібрали 7300 грн для Романа Микитишина

15178235_1686483374996754_8307004135060725592_n

ЛМГО «Золота молодь Винник» провела благодійний ярмарок та зібрала кошти для хворого винниківчанина Романа Микитишина.

Роман Микитишин – винниківчанин у якого діагностували захворювання світлоклітинна саркома правої стопи. Лімфаденіт правого стегна. На лікування в Ізраїлі кошти збирали усім містом.

«Хворому винниківчанину зібрали необхідну суму досить швидко, однак на час реабілітації потрібно ще не одну тисячу гривень, – каже член ЛМО «Золота молодь Винник» Анастасія Пришляк, – наша акція мала відбутись раніше, але погодні умови не дозволили цього зробили. Сьогоднішнім результатом ми задоволені – це 7300 грн, які ми передамо Роману особисто після його повернення додому».

Збирали кошти весело, під музичне виконання мешканців Винник, продаючи різноманітну домашню випічку, новорічні прикраси, іграшки, безпрограшні лотереї, повітряні кульки, чай, каву, прикраси, віночки тощо.

Нагадаємо, ЛМГО „Золота молодь Винник” є згуртування дітей та молоді навколо християнських та патріотичних ідей, виховання в них високоморальних цінностей, спрямування їхніх дій і навиків на користь суспільства, популяризація в молодіжному середовищі здорового способу життя, різностороння допомога людям, залучення дітей та молоді до співпраці з церквою та іншими громадськими організаціями, а також до активного громадського життя, проведення літніх оздоровчих таборів, збереження українських традицій, звичаїв та родинно побутових обрядів.

11.2017