19.01.2017

На Винниківському озері освятили воду й купались у Йорданській водиці

WIN_20170119_11_05_35_Pro

У Винниках традиційно провели Йорданську Купіль на озері.

Понад сотню автомобілів прямували до мальовничої місцевості на березі озера, де й відбувалось головне Йорданське дійство – водосвяття.

«Нехай ласка йорданської води завжди буде з нами, щоб ця водиця освятила нас сьогодні і на весь рік, щоб ми щасливо дочекали другого року при доброму здоров’ячку і нікого нам не бракувало. Щастя, здоров’я нашій Україні, нашому народові і всім нам на многії і благії літа», – поблагословив отець Василь Петрик.

Священики м.Винники відправили спільний Молебень і Чин водосвяття, освятили воду в озері, після чого перші сміливці пішли купатись.

Вирубаний з льоду хрест і велика ополонка, прикрашена гіллям ялинки на вкритому льодом озері спонукали на Йорданське купання, у якому брали участь різного віку чоловіки, жінки і навіть малі діти.

Міський голова Винник Володимир Квурт, його заступник Богдан Шустер, секретар ради Ігор Жуковський і колектив міськради долучились до Йорданської купелі.

Також купались і представники ЛМГО «Золота молодь Винник».

14.2017