23.02.2016

На вулиці Галицький у Винниках зрізають аварійні дерева

Сьогодні, на вул.Галицькій у Винниках зрізають сухостійні та аварійні дерева.

Видалення зелених насаджень відбуватиметься по вул. Галицька, 49 біля приміщення бібліотеки для дорослих та по вул. Галицька, 15 біля приміщення 2-го поліклінічного відділення, загалом зріжуть 4 сосни.

DSC00193DSC00199      DSC00195

«Ми уже не перший рік звертались у міську раду з проханням про вирізку наших аварійних дерев. Вперше це було близько двох років тому, коли впала гілка з сосни нам на дах, чим було частково зруйновано покрівлю даху та комин бібліотеки, обірвані електричні дроти. – Розповіла директор бібліотеки для дорослих Ірина Андрухів, – на деревах уже не ростуть навіть паразити. Якщо на дереві не росте плющ та дикий виноград, то значить воно не має уже чим живитися, тобто це дерево мертве».

Винниківською міською радою укладено договір з ТзОВ «Деревій» на виконання робіт по зняттю сухостійних, хворих і аварійних дерев із застосуванням телескопічних вишок. Вирубка дерев проводиться на підставі актів, складених Інспекцією благоустрою м.Винники спільно з Державною екологічною інспекцію у Львівській області.

Share on Facebook5Share on Google+0Tweet about this on Twitter

14.2017