28.01.2017

На вул.Сагайдачного у Винниках відбулась зустріч мешканців та представників місцевої ради

20170128_100531

Мешканці вул.Сагайдачного спілкувались з владою щодо влаштування каналізування та водопостачання до їх помешкань.

Сьогодні, на розі вулиць Сагайдачного-Соборності заступник міського голови Винник Богдан Шустер та секретар ради Ігор Жуковський спілкувались з мешканцями району щодо розпочатих робіт з прокладання центрального колектора на вул.Сагайдачного.

Розглядаючи можливість брукування вулиці, яка є стратегічно важливою для всього міста, метою зустрічі стала домовленість з мешканцями вивести мережі від осі дороги за межі бордюру. Що надалі забезпечить цілісність дорожнього полотна.

«Нам важливо зараз від загального центрального колектора води і каналізації, який прокладається по середині дороги вул.Сагайдачного, відвести мережі за бордюр до своїх помешкань, щоб потім не руйнувати дорожнє покриття, – каже Богдан Шустер. – Далі планується відвести колектор на межі вулиць дотичних до вул.Сагайдачного, а це: Наливайка, Саноцької, Лермонтова, Кривоноса, Залізняка, Дорошенка, Соборності, Молодіжна, Котермака, Богуна, Дружби Народів, Декабристів, Руданського».

Попередня згода мешканців дала змогу представникам підрядної фірми у понеділок-вівторок обстежити кожне подвір’я з метою вивчення можливостей включення і визначити пайову суму кожного окремого помешкання для підключення його до комунікацій.

Зазначимо, на вул.Сагайдачного буде замінено існуючу мережу водопостачання, а саме – влаштування водопровідної труби з більшим діаметром. Також обстежать систему газопостачання.

14.2017