30.01.2018

На вул.Дмитерка у Винниках розпочали будівництво КНС

knc-dmyterka

В рамках Програми каналізування м.Винники на 2016-2018рр. на вул. Дмитерка розпочалось будівництво КНС.

Про це розповів заступник міського голови Винник Богдан Шустер:

«В Програмі каналізування чітко розписано об’єми виконання робіт на весь час. Так, минулого року розпочалось будівництво самопливного каналізаційного колектора вул.Джерельна, Франка, Берегова, ведеться будівництво каналізаційної мережі по вул. Шевченка. Тепер розпочався процес завершення будівництва КНС по вул. Дмитерка, стан підземної частини, збудованої раніше, був обстежений та по якій було проведено експертизу».

Паралельно ведуться роботи з влаштування напірного колектора, який з’єднає низинну частину міста з КНС на вул.Кільцевій.

Нагадаємо, Програма затверджена рішенням виконавчого комітету Винниківської міської ради №05 від 15.01.2016 року та виконується у три етапи.

Серпень

19.2018