19.07.2018

На межі Винники-Чишки прокладають каналізаційну мережу

received_2137470246541379

Ведуться роботи з прокладання каналізаційної мережі на межі Винники-Чишки.Про це повідомив заступник міського голови Винник Богдан Шустер:

“Сьогодні розпочато роботи по прокладанню каналізаційної мережі від вул. Забава до вул. Козацької по узбіччю дороги, що межує з Чишками. За домовленістю, і у співпраці Винниківської міської ради з Давидівською ОТГ, мешканцями, приватними підприємцями, досягнено згоди і вже відбуваються роботи з прокладання каналізаційного колектора діаметром 300мм,що дасть можливість каналізувати вул. Франка, Полуботка, Макара, Козацька, Гонти, Гайдамацька, Забава, також можливість підключення отримають мешканці Чишок, а саме: вул. Шептицьких та Данила Галицького”.

Зі слів посадовця після прокладання каналізаційної мережі, компанією ОНУР, буде влаштовано асфальто-бетонне покриття даного спільного відрізку дороги.

Share on Facebook46Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Серпень