На етнофестинах у Винниках збирали гроші для військових у госпіталі Львова

32671963_2010160322534708_906106183830470656_n

Винниківська санаторна школа-інтернат та ГО «Школа мрій» провели етнофестини «Від родини до країни».

Кошти, зібрані під час фестин, будуть направлені на підтримку військових у Військово-медичному клінічному центрі західного реґіону.

Про це розповіла директор Винниківської санаторної школи-інтернату Лілія Свистович:

«Ми знаємо, що війна іде і те, що ми сьогодні маємо змогу тут веселитися і співати, вчитися, просто ходити і радіти життю ми завдячуємо тим, хто сьогодні там – на фронті.

Тому свою маленьку часточку вдячності ми хочемо їм передати таким чином, щоб хоч якось допомогти».

У програмі фестин відбулись майстер-класи, козацькі забави, солодкий ярмарок та ярмарок непотрібних речей, безпрограшна лотерея.

Також організатори влаштували святковий концерт, який відкрив заступник міського голови Винник Богдан Шустер, заспівавши веселу жартівливу пісню «Жовта субмарина» і привітавши учасників фестин.

Кілька сотень глядачів, серед яких батьки, діти, педагогічний колектив та гості спостерігали за дійством і дарували артистам щирі оплески.

Більше фото ТУТ

Share on Facebook321Share on Google+0Tweet about this on Twitter