01.04.2017

На дитмайданчику по вул.Грушевського у Винниках влаштовано піщане покриття

20170401_133108

Спільними стараннями мешканців вулиці, депутата округу та місцевої ради на вул.Грушевського у Винниках майданчик для дітей готовий до літнього сезону.

«В результаті співпраці винниківчан і влади міста, найулюбленіше місце наших діточок – ігровий майданчик облаштований ігровими елементами та здійснено його підсипку піском», – розповів Богдан Шустер, заступник міського голови Винник.

Зазначимо, що пісок, як покриття на дитячий майданчик є одним з найпоширеніших і оптимальних варіантів. Пісок для дитячого майданчика застосовується з досить давнього часу, пісок для дітей безпечний, екологічно чистий, не несе шкоди навколишньому середовищу. При падінні на пісок дитина не може собі нашкодити саднами, подряпати або збити коліна.

Share on Facebook11Share on Google+0Tweet about this on Twitter

10.2018