23.08.2018

Мирослава Скорика нагородили званням «Почесний громадянин міста Винники»

39934534_926654257534538_6674491955235258368_n

Рішенням сесії Винниківської міськради, в підсумку голосування та результатів засідань спеціальної комісії з визначення кандидатів на звання, Мирослава Скорика нагороджено званням «Почесний громадянин міста Винники».

Нагородження традиційно відбулось до Дня міста Винники у приміщенні КЦ «Дозвілля» на урочистій сесії Винниківської міської ради.

Під час урочистостей від імені громади та за вагомий особистий внесок відзнакою «Почесний громадянин міста Винники» нагороджено композитора, Героя України, Народного артиста України, іменем якого названо і відкрито першу в Україні Концертну залу на базі місцевої СЗШ №29.

У відповідь на запрошення до вручення відзнаки Мирослав Скорик надіслав наступну відповідь:

“ШАНОВНА ГРОМАДО МІСТА ВИННИКИ ! ЗАСВІДЧУЮ ВАМ СВОЮ ГЛИБОКУ ПОШАНУ, А ТАКОЖ
ВДЯЧНІСТЬ  ЗА  ВИСОКУ ВІДЗНАКУ ! ДЛЯ МЕНЕ ЦЕ ВИСОКА ЧЕСТЬ ! НА ЖАЛЬ, ЗАРАЗ Я ЗА КОРДОНОМ,
А ТОМУ НЕ МАВ ЗМОГИ ОТРИМАТИ ЦЮ ВІДЗНАКУ ОСОБИСТО З РУК ВАШОГО МЕРА . СКЛАДАЮ ВЕЛЬМАШАНОВНОМУ

ПАНОВІ  ВОЛОДИМИРОВІ КВУРТУ   СВОЮ ВДЯЧНІСТЬ І ПОВАГУ, А ТАКОЖ   ВИКОНАВЧОМУ КОМІТЕТОВІ ВИННИКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЩИРО ВКЛОНЯЮСЯ ЗА ДОБРІ СЛОВА НА МОЮ АДРЕСУ!
       СПІЛЬНОТА МІСТА ВИННИК ЗАВЖДИ ВИРІЗНЯЛАСЯ З-ПОМІЖ ІНШИХ  УКРАЇНСЬКИХ МІСТ СВОЄЮ ПРАЦЕЛЮБНІСТЮ,ЗГУРТОВАНІСТЮ, ЦІЛЬНІСТЮ,ТАЛАНОВИТИМИ ЛЮДЬМИ, СПРАВЖНІМИ ПАТРІОТАМИ ТА
ТВОРЦЯМИ СЛАВИ  УКРАЇНСЬКОЇ ЗЕМЛІ. НЕХАЙ І НАДАЛІ ПРОЦВІТАЄ МІСТО  СВОЇМИ СЛАВНИМИ ЛЮДЬМИ,
ПРЕКРАСНИМИ ДІЛАМИ НА СЛАВУ НАШОЇ УКРАЇНИ!
   СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!
                                                      З повагою, Герой України Мирослав СКОРИК

Нагадаємо, що у 2016 році Мирослав Скорик підтримав ініціативу мистецького проекту «Львівська філармонія у Винниках».

Твори Мирослава Скорика регулярно виконуються в Україні, а також у Німеччині, Франції, Австрії, Голландії, Болгарії, Чехії, Словаччині, Польщі, Великій Британії, США, Канаді, Австралії. Часто композитор виступає як диригент і піаніст із виконанням власних творів.

Share on Facebook50Share on Google+0Tweet about this on Twitter

22.2018