т. (032) 2295431, 2960154 vynnyky_vykonkom@ukr.net

10.06.2017

Мирослав Скорик відкрив іменну Концертну залу у Винниках

19029445_847792675382990_6650857501208100237_n

На базі СЗШ №29 в рамках проекту «Львівська філармонія у Винниках» дав концерт та відкрив залу композитор і музикознавець, Герой України, народний артист України, лауреат премії ім. Т. Г.  Шевченка – Мирослав Скорик.

У програмі джазового концерту Народного артиста України, лауреата Державної Премії України ім. Т.Г. Шевченка, Героя України Мирослава Скорика звучали його вибрані твори – народна джазова музика, заздалегідь анотована самим композитором.

Акомпанувати майстру в цей вечір випала честь камерному оркестру «Академія» під керівництвом концертмейстера Артура Микитки та солістам-музикантам Оксані Рапіті і Мирославу Драгану.

«Мені, разом з усіма вами, об’єктивно випала історична нагода. Сьогоднішня дата буде внесена в історію нашої країни і, безперечно, в історію нашого міста, – зазначив міський голова Винник Володимир Квурт. – Вперше у Винниках, зрештою в Україні, відкрито зал імені Мирослава Скорика. Сьогодні велике серце нашого маленького міста співало і насолоджувалося любов’ю в стилі “Джаз”, і за це велике спасибі маестро!»

Нагадаємо, організатори проекту: Винниківська міськрада, Львівська філармонія.
Партнерами проекту є Львівська обласна державна адміністрація, Управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради, Клініка Заблоцького, ГО «Золота молодь Винник», Молодіжна рада Винник, дирекція ВСШІ.

Більше фото ТУТ

23.2017