Мирослав Скорик отримав нагороду про звання Почесного громадянина міста Винники

received_560030554428286

Заступник міського голови Винник Богдан Шустер вручив нагороду Почесному громадянину Винник Мирославу Скорику на його творчому вечорі.

У концертній залі Мирослава Скорика у приміщенні СЗШ 29 відбувся творчий вечір Маестро за участю музичних колективів Львова і Винник.

Слова вітання звучали від керівника школи мистецтв Ярослава Харуна та заступника міського голови Винник Богдана Шустера:

“Нам двічі приємно, що ви пам’ятаєте про відкриття цієї зали і є завжди з нами. Дякуємо вам за вашу працю і від імені міського голови Винник, від імені всієї громади ми маємо за честь сьогодні вітати вас зі званням Почесного громадянина міста Винники”.

Дарунком від Маестро стало диригування Львівському камерному оркестру «Академія» легендарних творів “Дзиґа” та “Мелодія”.

Share on Facebook46Share on Google+0Tweet about this on Twitter

15.2018