19.12.2016

Миколай від Золотої молоді Винник привітав винниківську дітвору

15442277_1056884814437720_7945735267240985431_n

ЛМГО «Золота молодь Винник» одарували винниківських діточок у навчально-культурних закладах, у бібліотеках, церквах та дитячих будинках.

Понад тиждень підготовки подарункових пакунків та кілька днів святкових постановок учасники Молодіжки при Винниківській міськраді, ЛМГО «Золота молодь Винник», «Це Винники, друже!» та театральної студії «ЗМВ» витратили на радість місцевим дітям та підтримку традицій святкування свята Миколая.

«Команда ГО “Золота молодь Винник” вітає усіх з початком зимових свят! З днем, який веде за собою найбажанішу ніч усіх дітей. Чарівну ніч, коли Святий Миколай приносить усім чемним діткам подаруночки, які вони чекають цілий рік.
А слідом вже крокують Новий рік та Різдвяні свята!
Хай вони принесуть у Ваші домівки тепло та затишок , любов і щастя, гарний настрій та атмосферу свята!» – йдеться на фейсбук сторінці організації.

3000 подарункових пакетів, які вони фасували у вихідні дні та вечори, роздали малечі у садках і школах Винник, бібліотеках, храмах, дитячих будинках у м.Новий Розділ та с.Потеличі.

Разом з цим, молоді люди активно і завзято оздобили місто власноруч виготовленими прикрасами.

Зазначимо, що всі заклади уже розпочинають підготовку до Різдвяних свят та святкового заходу «Тепле Різдво».

18.2017