т. (032) 2295431, 2960154 vynnyky_vykonkom@ukr.net

21.08.2016

Михайло Мацялко, Марія Шалайкевич, гурт «Соколи» та музиканти «Лабух-шоу» на одній сцені у День Винник (ФОТО)

20160821_210129

У День Винник городян та гостей міста на одній сцені вітали народні артисти Михайло Мацялко, Марія Шалайкевич, гурт «Соколи» та музиканти «Лабух-шоу».

Святковий вечір розпочали місцеві гурти весільних музикантів з виконанням авторських та відомих українських пісень на сцені м.Винники на вул.Івасюка.

Поміж виступами колективів, Винники вітали: зірковий гурт «Соколи», художній керівник Михайло Мацялко та композитор і солістка Марія Шалайкевич.

«Ми щиро вітаємо це привітне місто з 664 днем народження. Щастя й миру усім нам й нашій Україні», – звернулась до глядачів свята Марія Шалайкевич.

Гурт «Соколи» виконав свої відомі, і любимі слухачами, авторські пісні та презентував пісню «Мамина молитва».

У програмі “Лабух-шоу” виступили гурти: «Дриґ», «Земляки», «Фест», «Забава», «БМВ», «Міґлянц-оркестр», “Соняхи”.

Нагадаємо, що 20-21 серпня місто Винники святкувало свій 664 день народження від першої письмової згадки (однак, як стверджують історики, про Винники є й ранішні згадки у історичних хроніках різних періодів).

Share on Facebook0Share on Google+1Tweet about this on Twitter

Серпень