04.03.2016

Молодіжна рада при ВМР запроваджує розвиток інтелектуальних традицій ерудитів у шахових турнірах

zakarpattya20090427151449

Відкрита першість з шахів «Кубок Винник 2016» відбудеться серед учнів молодших на старших класів 19 березня організована Молодіжною радою при Винниківській міській раді.

Участь в турнірі зобов’язує до попередньої реєстрації, яка триватиме до 12.00 год. 17 березня 2016р.

«Маємо амбіції, аби цей турнір став традиційним. А також залучити до нас у Винники «Першість Львова» і значно масштабніші шахові турніри» – розповів шахіст, міжнародний гросмейстер Олександр Бєлявський, який запрошений почесним гостем на Винникіський шаховий турнір.

Заступник міського голови Богдан Шустер розповів, що з вересня Винниківська міськрада планує створити шахову школу у Винниках.

Турнір відбуватиметься у Винниках вперше і пройде за системою у дев’ять турів. Переможці визначатимуться за найбільшою кількістю набраних очок.

Зазначимо, що віднедавна у Винниках мешкають троє гросмейстерів, членів збірної команди України – Олександр Орещенко, Юрій Козубов та Олександр Бєлявський.

24.2017