02.03.2016

Мобільний пункт правової допомоги учасникам АТО запрацює у Винниках

бпд-для-здолбунівчан

З 9 березня у Винниках розпочне роботу мобільний консультаційний пункт з безоплатної правової допомоги для учасників АТО та членів їх сімей.

Юридичні консультації ветеранам війни надаватимуться кожної другої та третьої середи місяця з 14.00 до 16.00 год. у приміщенні Львівського обласного госпіталю інвалідів війни та репресованих ім. Юрія Липи за адресою: м.Винники, вул.Івасюка, 31, офіс «Єдине вікно».

«Надаватимуть безоплатну правову допомогу представники двох львівських місцевих центрів почергово. За консультаціями можуть також звертатись стаціонарні хворі, які підпадають під дію Закону України «Про безоплатну правову допомогу». Першочергово пункт правової допомоги у госпіталі Юрія Липи розрахований на учасників АТО та членів їх сімей, адже сьогодні це найбільш потребуюча група населення», – пояснив начальник відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення діяльності та інформації Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області Орест Шот.

Нагадаємо, 20 січня розпочав свою роботу мобільний консультаційний пункт в Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону на вул. Личаківська, 26 у м. Львові.

Share on Facebook18Share on Google+0Tweet about this on Twitter

18.2017