т. (032) 2295431, 2960154 vynnyky_vykonkom@ukr.net

05.06.2017

Міжнародний проект «Твори добро» стартував у Винниківській санаторній школі-інтернат

18952598_845350072293917_5206858320674446517_n

ГО «Школа мрій» на базі Винниківської санаторної школи-інтернат за підтримки Винниківської міськради проводить Міжнародний проект «Твори добро».

«Сьогодні в цьому залі зібралося сім команд. Це команди з різних куточків України, Польщі та Нідерландів. Ми надзвичайно раді вітати усіх у себе, – розпочала відкриття проекту голова ГО «Школа мрій», депутат Винниківської міськради, директор ВСШІ Лілія Свистович. – Цей рік приніс нам найбільше друзів, адже сьогодні тут вас сто представників, які інтегруватимуться в спільних групах і пізнаватимуть, вчитимуть і творитимуть добро».

У проекті беруть участь учні зі сходу України – м.Костянтинівка , Донецька обл.; Південь України – Миколаївська обл., центр України – Черкаська обл., західна Україна представлена Дмитровецьким НВК; гості з Польщі, з Нідерландів та господарі – учні ВСШІ.

Привітав з початком проекту учасників і організаторів заступник міського голови Винник Богдан Шустер:

«Ця праця, яку ви робите тут об’єднує вас, вона робить вас добрішими, вона творить у ваших серцях маленькі іскорки тепла і любові, які ви несете у свої міста, в свої школи і, тим самим, їх міняєте. Це дуже велика і потрібна місія в наш час і в наших країнах. Ми гостинно вітаємо вас на нашій винниківській землі – успіху, вдалого початку!»

Уже завтра учасники проекту ознайомляться з Винниками та Львовом на екскурсіях і поступово дізнаватимуться про завдання проекту.

Більше ТУТ

23.2017