Містян запрошують стати співавторами кулінарної книги Юрія Винничука

1005535954

Винниківська міськрада завершує створення унікальної книги – видання, котру пише Юрій Винничук і, в якій міститимуться родинні рецепти винниківчан.

Як раніше повідомлялось, у книжці буде наведено велику кількість рецептів традиційних і оригінальних страв винниківської місцевої кухні з описом способів їх готування.

«Для завершення упорядкування книги, ми запрошуємо наших господинь, господарів та їхніх родичів і просимо приносити записи у приймальну Винниківської міської ради, за адресою: вул.Галицька, 20 або залишати в коментарях під новиною», – додає заступник міського голови Винник Богдан Шустер.

Нагадаємо, що український журналіст, письменник, редактор, літературознавець, публіцист, лауреат премії “Книга року”, винниківчанин Юрій Винничук нагороджений званням «Почесний громадянин міста Винники» на урочистій сесії Винниківської міськради з нагоди 25-річниці Незалежності України.

19.2018