29.03.2018

Міський голова Винник Володимир Квурт прозвітував перед громадою

Рисунок5

Сьогодні, 29 березня, відбулася чергова сесія винниківської міської ради. Депутати та мешканці заслухали звіт міського голови Володимира Квурта про роботу виконавчого комітету Винниківської міської ради за минулий рік.

«Дозвольте мені, відповідно до вимог Закону, відзвітувати про свою діяльність, про роботу міської ради та її виконавчого апарату. Коротко характеризуючи роботу, треба зазначити, що рада працювала стабільно і послідовно, забезпечуючи розвиток міста за пріоритетними напрямками, розв’язуючи поточні питання життя громади, не перетворюючись на арену політичного протистояння. Разом із вами ми прагнули організувати її так, щоб рада якомога повніше та ефективніше виконувала свої обов’язки, передбачені чинним законодавством, і головне — компетентно приймала відповідні рішення», – зазначив Володимир Квурт.

До звіту за роботу виконавчого комітету включались питання, які визначають основні напрямки життєдіяльності міста: виконання міського бюджету, забезпечення роботи галузей житлово-комунального господарства у сфері надання якісних послух населенню міста; освітні та позаосвітні заклади; покращення благоустрою міста (будівництво та ремонт доріг, освітлення вулиць тощо).

Детальніше із звітом можна ознайомитись в розділі Звіти міського голови

Квітень

25.2018