Міська влада нагадує про заборону використання піротехнічних засобів

prazdnik5a43544638b9f

У Винниках триває заборона використання піротехнічних засобів враховуючи події на Сході України.

У зв’язку із прийдешніми Різдвяними та Новорічними святами, зважаючи на проведення антитерористичної операції на сході України, і ймовірною можливістю терористичних актів в місті, а також з метою попередження нещасних випадків, пов’язаних із використанням феєрверків, ракет, салютів та петард Львівська міська рада Ухвалою від 17.12.2015р. №23 «Про заборону використання та реалізації феєрверків, салютів і піротехнічних виробів на території м.Львова».

Порушників, винних у порушені тиші і використання піротехнічних засобів та феєрверків притягати до відповідальності у відповідності до чинного законодавства України.

Липень

21.2018