08.07.2018

Максим Бондаренко – наймолодший першорозрядник у винниківській шаховій школі “Black and White”

20180708_194211

В рамках ХІІ Міжнародного шахового фестивалю “Мукачівське літо – 2018” семирічний винниківчанин здобув перший розряд з шахів.

Про це повідомив тренер школи Тарас Гись.

“Максиму всього лише сім років, це наймолодший серед першорозрядників в нашій школі! Тепер будемо готувати його до здачі на Кандидата в Майстри Спорту”, – розповів тренер.

Зазначимо, що за інформацією організаторів, цього року за шахові дошки у місті над Латорицею сіли позмагатись 409 шахістів з Білорусі, Польщі, Німеччини, Швеції, Росії та 23 областей України. Серед учасників було 2 міжнародні гросмейстери та близько 40 міжнародних, національних та ФІДЕ майстрів.

Міський голова Винник Володимир Квурт, виконавчий комітет ради щиро вітають Максима, тренера і батьків із заслуженим званням першорозрядника в такий юний вік.

Бажаємо здобувати нових навиків у шахах та якнайшвидшого визнання як Кандидата в Майстри Спорту.

Share on Facebook67Share on Google+0Tweet about this on Twitter

12.2018