08.12.2016

Майже 400 учнів СШ №29 взяли участь у проекті «Споживаємо і використовуємо енергію розумно»

img_20161207_121234

Впродовж цього тижня учні найчисельнішої винниківської школи мали можливість довідатися про способи розумного використання теплової та електричної енергії, а також ощадного споживання води.

Під час презентацій учні також змогли поставити запитання лекторам та отримати на них відповіді.

Окрім того школярі, особливо з числа 6-8 класів, охоче ділилися відомою їм інформацією про застосування у побуті енергоощадних ламп, розвиток індустрії електрокарів, використання енергії сонця, а також знаннями про згубний вплив парникового ефекту та його наслідки для нашої планети.

Загалом на цьому тижні завершується лекційно-презентаційна частина проекту, а вже на наступному тижні виконавці проекту передадуть у школи міста тематичні інформаційні стенди і інформаційні наліпки-нагадування про раціонального споживання електрики, тепла та води.

До кінця наступного тижня також планується завершити обробку даних соціологічного опитування (близько 800 анкет) учасниками якого стали учні 6-11 класів усіх шкіл міста та представити результати опитування громадськості.

Нагадаємо, що проект виконується Громадською організацією «Інститут активної громади» спільно з ЛММГО «Золота молодь Винник» за підтримки Британської ради,
ГО «Інститут суспільних ініціатив» та Винниківської міської ради

21.2017