26.01.2017

Личаківсько-Залізничний об’єднаний районний військовий комісаріат м.Львова запрошує на військову службу за контрактом

93a9ad97ce2c11e5058aba119b356a0c

Вимоги до кандидатів:
Придатність за станом здоров’я;
вік – від 18 до 60 (для чоловіків) та від 18 до 40 (для жінок, які не мають офіцерського звання); освіта вища, професійно-технічна, повна або базова загальна середня.

За інформацією просять звертатись у комісаріат м.Львова за адресою: вул.Батуринська, 2. Тел.: 255-36-23

Кожному військовослужбовцю держава гарантує:

стабільне грошове забезпечення – від 7000 грн залежно від займаної посади (стрілець – 7003 грн, старший стрілець – 7499 грн, командир відділення – 8034 грн).

Додаткові виплати в зоні проведення АТО.

Соціальний захист.

Можливість навчатись у вищих навчальних закладах без відриву від проходження військової служби.

Заочне навчання за рахунок держави (починаючи з другого контракту) у вищих навчальних закладах під час проходження військової служби для отримання цивільної вищої освіти за ОКР «бакалавр».

Виплату грошової компенсації за підйомні житла для осіб рядового, сержантського та старшинського складу.

Щорічну відпустку зі збереженням грошового, матеріального забезпечення та грошової допомоги на оздоровлення у розмірі місячного грошового забезпечення.

Безоплатну кваліфіковану медичну допомогу у військово-медичних закладах охорони здоров’я військовослужбовців і членів їхніх сімей.

Санаторно-курортне лікування та відпочинок у санаторіях, будинках відпочинку, пансіонатах і на туристичних базах Міністерства оборони України.

Речове забезпечення відповідно до визначених норм.

Участь у складі національних миротворчих контингентів і миротворчих місіях.

Можливість отримання первинного офіцерського звання військовослужбовцями сержантського (старшинського) складу, які мають вищу освіту.

Види контракту: терміном на три роки або короткотерміновий (на термін дії особливого періоду).

Інформацію надав завідувач військово-облікового бюро Олег Проців.

13.2017