29.03.2016

Львівська облрада підтримала подання міського голови Винник про віднесення міста Винники до категорії міст обласного значення

DSC_0550

Пропозиція щодо віднесення Винник до категорії міст обласного значення отримала підтримку у депутатів Львівської обласної ради

За це рішення сьогодні, 29 березня, проголосували 56 депутатів облради.

«Винниківчани вдячні депутатським фракціям, які підтримали пропозицію і клопотатимуть перед Верховною радою України про віднесення міста Винники Львівської області до категорії міст обласного значення» – висловився міський голова Винник Володимир Квурт.

Нагадаємо, попередньо 21 березня на засіданні постійної комісії з питань дорожнього господарства, інфраструктури, регулювання земельних відносин, адміністративно-територіального устрою, планування території та архітектури Львівської обласної ради депутати підтримали звернення мера міста Володимира Квурта.

Share on Facebook98Share on Google+0Tweet about this on Twitter

24.2017