ЛМГО «Спільнота взаємодопомоги «Емаус-Оселя» – призери Social Project Awards

11111

Учасників категорії «Екологія» – ЛМГО «Спільноту взаємодопомоги «Емаус-Оселя» нагордили у конкурсі Social Project Awards.

Нагородження відбулось в Одесі, 9 грудня, у бізнес-просторі «GrafSpace», дрес-код присуніх – у стилі церемонії нагородження “Оскар”.

Про це розповіла соціальний працівник Оселі Ольга Біянська.

«Одеса нас зустріла дуже тепло. Ми мали змогу поспілкуватися з багатьма організаціями, які працюють в соціальній сфері, обмінятися контактами та поділитися досвідом. Нам дуже приємно, що Оселя отримала призове місце, ще більше людей дізналося про нас та нашу діяльність. Дякуємо усім, хто за нас голосував, а також організаторам конкурсу, журі та партнерам», – сказала Біянська.

Нагадаємо, Конкурс Social Project Awards – конкурс у сфері соціальних проектів і соціальних інновацій, основна мета якого популяризувати соціальні проекти і талановитих громадських діячів, які формують майбутнє країни. Як перший і єдиний конкурс подібного роду Social Project Awards спрямований на визнання внеску громадських діячів у розвиток громадянського суспільства України та сприяння підйому соціальних проектів в країні;

Три кити, на яких заснована ідея конкурсу:

• про кращі соціальні проекти повинні знати;

• проекти, що розвиваються отримують можливість перейняти успішний досвід реалізації;

• нагородження проектів, які приносять користь суспільству і світу в цілому, має бути піднесено до рівня найпрестижніших нагород.

Липень

21.2018