18.12.2016

КЦ “Дозвілля” провів свято “У ніч на Святого Миколая”

20161218_175858

Народний ансамбль танцю “Святослав”, зразковий ансамбль “Святославчики” та вихованці культурного центру “Дозвілля” зустріли Миколая й провели тематичне свято.

У сьогоднішньому святі взяли участь вихованці Дозвілля, батьки, керівники творчих колективів та запрошені гості.

“Щороку Святий Миколай приходить у кожну господу з миром і дарунками. Наслідуймо добро і вчинки Миколая! Нехай це свято стане для нас святом Милосердя, святом Доброти та Любові до ближніх”, – звернулись до присутніх у залі ведучі заходу Ярина та Юліана Опалевичі.

Святкування всіма очікуваного Дня Святого Миколая співпало з 8-ю річницею створення Народного ансамблю “Святослав”, про що у своєму привітанні зазначив засновник і Почесний президент ансамблю, депутат Львівської міськради Григорій Козловський:

“Насправді на Миколая прийнято просити те, чого найбільше бажаємо. Тому хочу попросити, щоб були здорові усі ваші родини, щоб були здорові ваші дітки і, насправді, я думаю, що усі ми будемо продовжувати молитися і просити Миколая, щоб нарешті приніс мир нам і нашій славній Україні!”

Усі учасники колективів “Дозвілля”, “Святослав”, “Святославчики” та дітки в залі отримали солодкі подарункові пакунки від мецената Григорія Козловського з рук Святого Миколая, міського голови Винник Володимира Квурта та п.Григорія.

Більше фото зі свята ТУТ

Share on Facebook30Share on Google+0Tweet about this on Twitter