29.07.2016

Кращий благоустрій визначать з нагоди святкування Дня міста Винники у конкурсі «Винники – наш дім»

konkurs

Винниківська міськрада, Молодіжна рада при ВМР, ЛМГО «Золота молодь Винник» оголошують конкурс до Дня міста Винники на кращий благоустрій «Винники – наш дім».

«Самоорганізація й ініціатива мешканців, які дбають не лише про майно за власним замком, повинна й вітатиметься громадою та владою міста. Цей конкурс дасть змогу побачити, показати і тим самим виокремити наявних зразкових номінантів та дати стимул усім жителям Винник», – розповів заступник міського голови Винник Богдан Шустер.

Заявки на конкурс приймаються до 15 серпня у письмовому вигляді на адресу: м.Винники, вул.Галицька, 20, приймальна Винниківської міськради з позначкою «Винники – наш дім».

У конкурсі заявлено п’ять номінацій, серед яких:

«Кращий під’їзд»санітарний стан під’їзду та місць загального користування, наявність номерних знаків на дверях квартир і табличок на під’їзді із вказаним номером під’їзду, благоустрій, наявність елементів затишку, естетики, безпечність.

«Найкраще подвір’я +»утримання садибної та прилеглої до неї території (тротуару, вулиці) в належному санітарному стані, охайний зовнішній вигляд, оригінальне оформлення та утримання паркану в охайному зовнішньому стані, безпечність.

«Найкраща вулиця у приватному секторі»охайний вигляд фасадів будинків і дворів садиб, наявність номерних знаків і табличок з назвою вулиці на будинках, наявність зелених насаджень, утримання парканів в охайному зовнішньому вигляді, утримання тротуару, вулиці в належному санітарному стані, догляд за прилеглими територіями будинків, безпечність.

«Найкращий благоустрій підприємств, установ, організацій»належний архітектурно-естетичний вигляд будівлі, наявність таблички з назвою установи, утримання в охайному зовнішньому вигляді, наявність та благоустрій зон відпочинку, наявність урн для сміття, утримання прилеглої території в належному санітарному стані.

«Оригінальний балкон»привабливий зовнішній вигляд, елементи балкону без ушкоджень, озеленення балкону.

Нагородження переможців відбудеться на сцені під час святкування Дня міста Винники 21 серпня.

Share on Facebook11Share on Google+0Tweet about this on Twitter

17.2018