24.05.2016

Конкурс ідей на облаштування громадського простору поряд із дитячою бібліотекою

idea

Відділ містобудування та управління ресурсами оголошує конкурс ідей на облаштування громадського простору поряд із дитячою бібліотекою (м.Винники, вул.Шевченка,2).

Ваше візуальне бачення (ескіз) громадського простору надсилайте на електронну адресу vynnyky_vykonkom@ukr.net до 6 червня 2016р з поміткою у темі «Громадський простір вул.Шевченка,2». Зображення прохання надсилати у форматі jpg. У супровідному листі прохання вказувати ваші контактні дані прізвище, ім’я та телефон.

Для максимальної прив’язки до місцевості додається викопіювання території дитячої бібліотеки в межах якої можна опрацьовувати простір (завантажити викопіювання).

Тематично простір має виконувати рекреаційно-відпочинкову і освітню-виховну функції для дітей.

Кращі ескізні проекти будуть розміщені на сайті Винниківської міської ради для проведення відкритого рейтингового голосування впродовж тижня та відбору найкращого із запропонованих рішень.

Бажаємо успіху та чекаємо на ваш креатив!

Share on Facebook24Share on Google+0Tweet about this on Twitter

24.2017