04.04.2017

Композитор Мирослав Скорик виступить у Винниках

20170404_162143

В рамках проекту «Львівська філармонія у Винниках» на закритті сезону виступить славетний композитор Мирослав Скорик.

Про це стало відомо сьогодні, на спільній зустрічі міської влади, керівництва Львівської філармонії та директора місцевої школи №29, де планується захід.

«Легендарний композитор та музикознавець Мирослав Скорик виступить на концерті у СЗШ№29, – каже заступник міського голови Винник Богдан Шустер. – 9 червня на закритті сезону «Львівська філармонія у Винниках».

Окрім концертної зали, всесвітньо відомий композитор Скорик побував у Історико-краєзнавчому музеї Винник, де ознайомився з його історією та знахідками на винниківських землях.

Нагадаємо, організатори проекту: Винниківська міськрада, Львівська філармонія, управління освіти ЛМР, дирекція ВСШІ, ЛМГО «Золота молодь Винник» та Молодіжна рада при ВМР.

Квітень

22.2018