т. (032) 2295431, 2960154 vynnyky_vykonkom@ukr.net

11.02.2016

Комплекс Маркевича звільнено від сплати земельного податку

vinyky

Депутати Винниківської міськради звільнили від сплати земельного податку неприбуткові комунальні установи міста, а також Комплекс Маркевича.
Про це йдеться в рішенні Винниківської міськради, ухваленому 11 лютого.

Від сплати земельного податку звільнено: загальноосвітні заклади, дошкільні установи, КЦ «Дозвілля», Народний Дім, «Просвіта», БДЮТ м.Винники, бібліотеки, музей та усі благодійні організації, створені відповідно до закону, діяльність яких не передбачає одержання прибутків.

Також до цього переліку включено комплекс Маркевича у Винниках, де відбуваються всеукраїнські та міжнародні змагання.

Нагадаємо, дане рішення ухвалено на підставі закону «Про місцеве самоврядування в Україні».

В 2013 році у Винниках за кошти відомого футбольного тренера Мирона Маркевича збудувано футбольне поле з сучасним штучним покриттям, аналогів якому нема у Західній Україні. Тут безкоштовно тренуються діти зі Львова, Перемишлян, Винник та навколишніх сіл.

Share on Facebook4Share on Google+0Tweet about this on Twitter

18.2017