07.04.2017

Командир 8-го батальйону Української добровольчої армії подякував громаді Винник

20170407_123330

Командир Андрій Гергерт «Червень», Іван «Січень» та Муслім – бійці 8-го батальйону Української добровольчої армії відвідали Винники з візитом вдячності.

Навчальні заклади та дитсадки гості відвідали сьогодні, 7 квітня, з подяками за жертовність та щиру допомогу підрозділу, що надає можливість повноцінно виконувати завдання оборони та захисту територіальної цілісності держави і визволення землі від російського окупанта.

Як розповів Андрій Гергерт, в зоні АТО хлопці-військовослужбовці, наситившись винниківськими смаколиками, обмінювали їх на патрони, солярку, гранати, тощо.

Школярі та дошкільнята з радістю вислухали гостей з лінії фронту, з цікавістю задавали запитання щодо оборони держави та зустрічно подякували добровольцям символічними подарунками.

Лютий

19.2018