09.06.2016

Колектив Винниківської санаторної школи-інтернат розмалював стіни шкільних коридорів

20160609_144113

Педагогічний колектив та учасники міжнародного проекту “Твори Добро” розмалювали стіни Винниківської санаторної школи-інтернат

Школа-інтернат у Винниках щорічно долучає дітей до прикрашення малюнками стін школи. Цього року до творчої роботи долучився весь колектив школи.

“Минулого року малювали діти. Але цьогорічний проект настільки насищений цікавими розвагами, пізнавальними програмами, квестами, показовими виступами та екскурсіями, що ми просто не можемо зібрати їх усіх одночасно, – розповідає заступник директора ВСШІ Марія Лукашевич. – Тому розмальовувати взялись усі працівники школи разом з дітьми, які встигають долучитись до процесу ”.

Нагадаємо, в рамках проекту “Твори Добро” учасники розмалюють садову скульптуру оленя, яку днями реставрував місцевий скульптор Лев Левків та Молодіжна рада при ВМР.

15.2017