10.06.2018

Книга “Чишки: погляд крізь час. Історія села очима його мешканців” презентована у бібліотеці Винник

received_2021564598060947

Упорядниці книги — Ольга Проць та Уляна Тимчук познайомили винниківчан з книгою про с.Чишки.

Сьогодні, у бібліотеці для дорослих м.Винник, присутніх ознайомили із вмістом книги та історією її написання.

Як розповіли авторки Ольга Проць і Уляна Тимчук, книга написана усім селом і, саме завдяки цьому – її вміст неоціненний для його мешканців.

У книзі йдеться про осіб, які, в той чи інший, свій життєвий час, творили у селі: про загиблого атовця Віталія Остяка та життя його сім’ї, всесвітньовідомого футболіста Мирона Маркевича, який починав свій шлях у школі с.Чишки, історичних та освітніх персон.

Окрім місцевих храмів села, книгу можна придбати у бібліотеці для дорослих Винник.

Share on Facebook65Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Серпень