т. (032) 2295431, 2960154 vynnyky_vykonkom@ukr.net

25.06.2017

Івент платформа у Винниках – урочисто відкрита

20170624_220210

Команда «Це Винники, друже!» презентувала винниківчанам і гостям Винник інноваційну платформу для відпочинку, освітньої практики, мистецтва, музики, науки, підприємництва та спілкування.

Платформа на вул.Стрілецькій у Винниках розділена на кілька зон для одночасного проведення декількох заходів.

Так, 24 червня, на сцені виступили музичні гурти «DizexBand», «Рибонька» та винниківський колектив «BeatRag».

Відбувся показ короткометражного фільму та фаєр-шоу.

Впродовж свята на території влаштовано шатро Red Bull, барна стійка, місця для відпочинку.

Ведучий – шоумен, депутат Винниківської міської ради, фронтмен групи «Хочу ЩЕ!», керівник Західноукраїнського регіонального офісу виконавчого партнера УВКБ ООН – ГО “Крим SOS” Юрій Шивала.

За інформацією організаторів літня Івент платформа працюватиме кожних вихідних: у суботу та неділю, а також задіють вечір п’ятниці.

21.2017