т. (032) 2295431, 2960154 vynnyky_vykonkom@ukr.net

01.06.2016

Історико-кразнаєзнавчий музей у Винниках урочисто отримав корфбольний м’яч з І Міжнародного фестивалю корфболу (ФОТО)

20160601_160540

Організатори І Міжнародного фестивалю з корфболу урочисто передали спеціальний м’яч з гри у корфбол у Історико-краєзнавчий музей у м.Винниках

“Винники відкрили коридор першості. У Винниках вперше відбувся фестиваль корфболу в Україні. Наступною вперше відбулася гра “Що?Де?Коли?” на відкритому просторі і теж у Винниках. Я думаю, що це хороший приклад, – звернувся до присутніх міський голова Винник Володимир Квурт. – І я з великою приємністю тут, у Історико-краєзнавчому музеї, хочу подякувати і нагородити грамотами організаторів цього фестивалю”.

За вагомий особистий внесок у розвиток корфболу в Україні грамотами нагородили Віктора Батяла (СЗШ№70 м.Львів), Олександра Чернія (СЗШ №47 м.Винники), Ореста Банаха (СЗШ №47), Лесю Стецишин (СЗШ №29).

М’яч урочисто прийняв директор музею Ігор Тимець.

Зазначимо, що 18-19 червня вперше в Україні відбудеться Пляжний фестиваль з корфболу на Винниківському озері. Більше детальніше про цю подію у наших наступних повідомленнях.

Нагадаємо, І міжнародний фестиваль з корфболу відбувся у Винниках 8 травня

Share on Facebook19Share on Google+0Tweet about this on Twitter