17.01.2018

Історико-краєзнавчий музей у Винниках запрошує сфотографуватись з експонатами у День музейного селфі

IMG_1071

КЗ ЛОР «Історико-краєзнавчий музей» у м.Винники запрошує до фотографії з експонатами та експозиціями у Міжнародний день музейного селфі.

Приміщення музею: Винники, вул. Галицька, 26 та вул. Івасюка, 5.

Світлини просять розміщувати у соцмережах із хештегом #MuseumSelfie, позначками Історико-краєзнавчий музей Винник та Винниківська міська рада.

Відзначення Міжнародного дня музейних селфі запропонував Європейський колектив музейних працівників CultureThemes. Умови флешмобу прості: необхідно прийти до музею, зробити селфі на фоні чи поруч з експонатом та опублікувати його в соціальній мережі із хештегом #MuseumSelfie. В Україні до святкування Дня музейного селфі долучилися у 2015 році.

Нагадаємо, Історико-краєзнавчий музей м. Винники створено в 1991 році. Відкрито постійно діючу експозицію 4 вересня 1994 року, а в 1996 році музей отримав статус обласного. Археологічна колекція музею відображає історію міста та його околиць з найдавніших часів.

Червень

24.2018