04.04.2016

Інформація про оголошення повторного конкурсу на заміщення вакантних посад апарату виконавчого комітету Винниківської міської ради

vynnyky-gerb

Відповідно до розпорядження міського голови №68к від 04.04.2016 “Про оголошення повторного конкурсу на заміщення вакантних посад апарату виконавчого комітету Винниківської міської ради”, міський голова міста Винники оголошує про проведення повторного конкурсу на заміщення вакантних посад апарату виконавчого комітету Винниківської міської ради:

• Спеціаліст-радник міського голови;

• Спеціаліст з земельних відносин;

• Спеціаліст з питань будівництва та розвитку інфраструктури;

• Спеціаліст з питань освіти і науки.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків по кожній із вакантних посад, а також щодо розміру та умов оплати праці надається керуючим справами виконавчого комітету.
Основні вимоги до кандидатів:
Громадянство України, вища освіта відповідного професійного спрямування, досконале володіння державною мовою, основами діловодства, вміння працювати на комп’ютері.
Додаткові вимоги:
Вільне володіння англійською або німецькою мовою та однією з мов міжнародного спілкування на рівні, достатньому для ведення листування та ділових переговорів.
Термін прийняття документів – протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу.
Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії виконавчого комітету Винниківської міської ради такі документи:
1. Заява встановленого зразка щодо участі у конкурсі;
2. Заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
3. Дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
4. Копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
5. Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік за формою, передбаченою Законом України «Про засади запобігання і протидії
корупції»;
6. Копії сторінок паспорта громадянина України;
7. Копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);
8. Довідка про допуск до державної таємниці (у разі його наявності);
9. Інші документи за бажанням претендента.
Адреса, за якою приймаються документи:
79495, м. Винники, вул.. Галицька, 20 (приміщення виконавчого комітету Винниківської міської ради).

16.2017