т. (032) 2295431, 2960154 vynnyky_vykonkom@ukr.net

22.02.2016

Інформація про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад апарату виконавчого комітету Винниківської міської ради

vynnyky-gerb

Відповідно до рішення Винниківської міської ради №17 від 03.12.2015 року «Про затвердження структури виконавчих органів Винниківської міської ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів» із змінами та доповненнями, та розпорядження міського голови міста Винники №41К від 16.02.2016 року «Про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад», міський голова міста Винники оголошує про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад апарату виконавчого комітету Винниківської міської ради:
Назва органу місцевого самоврядування:
Виконавчий комітет Винниківської міської ради, 79495, м. Винники, вул.. Галицька, 20, тел..
(032)296-01-54
Назви вакантних посад:
Начальник відділу організаційно-господарського забезпечення
Спеціаліст-секретар міського голови
Спеціаліст з діловодства
Начальник відділу Центр надання адміністративних послуг міста Винники
Спеціаліст відділу Центр надання адміністративних послуг міста Винники – з вакантні посади
Начальник відділу юридичного забезпечення
Спеціаліст-радник міського голови – 3 вакантні посади
Начальник відділу фінансової та економічної політики, контролю та аудиту
Спеціаліст з питань контролю та аудиту
Спеціаліст з питань фінансової та економічної політики
Начальник відділу житлового господарства та благоустрою
Спеціаліст з питань житлово-комунального господарства
Начальник відділу містобудування та управління ресурсами
Спеціаліст з земельних відносин
Спеціаліст містобудівного кадастру
Спеціаліст з питань будівництва та розвитку інфраструктури
Начальник відділу гуманітарної політики та соціального захисту
Спеціаліст з питань освіти і науки
Начальник відділу міжнародного партнерства та інвестиційних програм
Спеціаліст з питань інвестиційних програм
Спеціаліст з питань міжнародного партнерства та інформаційної політики
Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків по кожній із вакантних посад, а також щодо розміру та умов оплати праці надається керуючим справами виконавчого комітету.
Основні вимоги до кандидатів:
Громадянство України, вища освіта відповідного професійного спрямування, досконале володіння державною мовою, основами діловодства, вміння працювати на комп’ютері.
Додаткові вимоги:
Вільне володіння англійською або німецькою мовою та однією з мов міжнародного спілкування на рівні, достатньому для ведення листування та ділових переговорів.
Термін прийняття документів – протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу.
Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії виконавчого комітету Винниківської міської ради такі документи:
1. Заява встановленого зразка щодо участі у конкурсі;
2. Заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
3. Дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
4. Копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
5. Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік за формою, передбаченою Законом України «Про засади запобігання і протидії
корупції»;
6. Копії сторінок паспорта громадянина України;
7. Копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);
8. Довідка про допуск до державної таємниці (у разі його наявності);
9. Інші документи за бажанням претендента.
Адреса, за якою приймаються документи:
79495, м. Винники, вул.. Галицька, 20 (приміщення виконавчого комітету Винниківської міської ради).

Серпень

22.2017